b sescu curtea constitu ional

Băsescu a discutat cu preşedintele Curţii Constituţionale la Parlament

Preşedintele Traian Băsescu a participat, luni, la o dezbatere la Parlament pe tema situaţiei romilor, la plecare fiind aşteptat de preşedintele Curţii Constituţionale, Ioan Vida, care l-a condus până la ieşirea din clădire.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da