bistrita nas ud

Autorităţile au decis introducerea de restricţii în două localităţi. Incidenţa cazurilor este mai mare de 1,5/1000 locuitori

Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă Bistriţa-Năsăud a decis sâmbătă introducerea de restricţii în localităţile Spermezeu şi Şieuţ, unde incidenţa cumulată a cazurilor de îmbolnăviri cu Covid-19, în ultimele 14 zile, este mai mare de 1,5/1000 locuitori.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da