bistriyta n s ud

Judeţul care va testa toate cadrele medicale

Preşedintele Consiliului Judeţean Bistriţa-Năsăud, Radu Moldovan, a anunţat, joi, că toate cadrele medicale din judeţ vor fi testate pentru COVID-19, cu ajutorul primului aparat de testare pus în funcţiune miercuri la Spitalul Judeţean.   Preşedintele Consiliului Judeţean Bistriţa-Năsăud, Radu Moldovan, a anunţat, joi, pe Facebook, că testarea cadrelor medicale se va face în paralel cu […]
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da