bolnavi oncologici

Schimbări în acordarea concediilor medicale. Rogobete: Se lucrează la codurile de boală

În direct la Antena 3 CNN, Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a vorbit despre măsura neplății primei zile de concediu medical, precizând că Ministerul are intenția de face schimbări în ceea ce privește acordarea concendiilor medicale pentru pacienții cronici sau oncologici.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da