BREEZE 25

Fregata „Regina Maria” s-a întors în portul militar Constanța după exercițiul BREEZE 25

Fregata „Regina Maria” a revenit duminică în portul militar Constanța, după ce a participat la exercițiul multinațional BREEZE 25, desfășurat în Marea Neagră și organizat de Forțele Navale ale Bulgariei.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da