bunesti

Alegeri prezidenţiale 2019. Amenda primită de reprezentantul unui partid care a filmat în secţia de votare. A intervenit şi poliţia

Reprezentantul USR dintr-o secţie de votare din Vaslui a fost amendat cu 1.500 de lei, după ce a filmat în secţie, iar când i s-a atras atenţia a devenit recalcitrant. A fost nevoie de intervenţia unui echipaj de poliţie.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da