campionatele europene de juniori

Naţionala feminină de tenis de masă a câştigat medalia de aur la Campionatele Europene de juniori

Naţionala feminină de tenis de masă a României a câştigat, marţi, medaliile de aur la Campionatele Europene pentru juniori de la Zagreb, după ce a dispus în finală de Serbia cu scorul de 3-0, potrivit site-ului oficial al competiţiei.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da