celul de cirz

Două mămici care şi-au pierdut copiii în incendiul de la Giuleşti au vorbit cu un psiholog

Două dintre mămicile care şi-au pierdut copiii în incendiul de la Spitalul Giuleşti au vorbit cu un psiholog, o a treia nu a fost la maternitate, bebeluşul fiind lăsat în spital de aproape două luni din cauza unei malformaţii congenitale grave la inimă, a declarat, pentru MEDIAFAX, Marius Savu.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da