celul terorista

Autorităţile germane au depistat o celulă teroristă în oraşul Hamburg

Serviciile secrete germane au descoperit o nouă celulă teroristă în oraşul Hamburg, unde în urmă cu opt ani au fost pregătite atentatele de la 11 septembrie 2001, relatează cotidianul The Independent în ediţia electronică.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da