centru de screening

Centrul de Screening pentru depistarea timpurie a cancerului, inaugurat la Institutul Oncologic București

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a inaugurat duminică, Centrul de Screening Multiorgan și de Diagnostic Precoce pentru Neoplazii din cadrul Institutului Oncologic București.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da