ceoltenia

Ministrul Energiei cere eliberarea din functie a directorilor CE Oltenia

Ministrul Energiei Virgil Popescu a cerut Consiliului de supraveghere al CE Oltenia eliberarea din functie a doi membri ai Comitetului director al companiei, în baza rezultatelor preliminare ale controlului facut de Corpul de Control al ministerului.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da