chemik police

CSM București a fost eliminată din Liga Campionilor la volei feminin

CSM Bucureşti a pierdut meciul cu Chemik Police, scor 3-2, în Liga Campionilor la volei feminin, astfel că nu mai are nicio şansă de a se califica în sferturile competiţiei.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da