cioc zanu

Naşul TV, amendat de CNA pentru limbajul injurios folosit de jurnalistul Laurenţiu Ciocăzanu

Consiliul Naţional al Audiovizualului (CNA) a decis, marţi, să amendeze cu 5.000 de lei televiziunea Naşul TV, pentru emisiunea "Cronica de noapte", în care invitatul, jurnalistul Laurenţiu Ciocăzanu, a folosit un limbaj considerat injurios de membrii CNA.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da