cj iasi

Alexandru Rogobete, despre declarațiile lui Costel Alexe privind Spitalul „Sfânta Maria” din Iași: „dovadă de inconștiență și lipsă totală de responsabilitate”

Declarația făcută de președintele CJ Iași, Costel Alexe, este o dovadă de inconștiență și lipsă totală de responsabilitate, spune ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete. El afirmă că în saloanele ATI de la Spitalul Sf. Maria nu există nicio chiuvetă.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da