clan mafiot

Fabrică de bani falşi, descoperită la Oradea. 90.000 de euro, găsiţi la o groapă de gunoi. Trei persoane, reţinute de DIICOT – VIDEO

Procurorii DIICOT au descoperit o fabrică de bani falşi la Oradea, judeţul Bihor, şi au ridicat mai multe persoane care ar face parte dintr-un clan mafiot din Napoli. Anchetatorii au găsit 11,6 milioane de euro în imobil şi 90.000 de euro la o groapă de gunoi, unde membrii grupării intenţionau să îi ardă, precum şi mai multe bancnote care fuseseră parţial distruse, au declarat pentru MEDIAFAX surse judiciare.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da