coli din ialomi a

Andreea Marin donează cărţi la două şcoli din Ialomiţa

Echipa condusă de Andreea Marin Bănică continuă campania „Citeşte cu mine” printr-o nouă caravană, care se va opri la două şcoli din judeţul Ialomiţa, informează Ziarul Ring.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da