concedii medicale fictive

Alexandru Rogobete despre concediile medicale fictive: „Fenomenul a fost scăpat de sub control de ani de zile”

Alexandru Rogobete a declarat că concediile medicale fictive consumă bani care ar trebui să ajungă la pacienții bolnavi și trebuie limitate.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da