concentraoare

România primeşte 120 de concentratoare de oxigen din Coreea de Sud

Coreea de Sud a oferit statului român 120 de concentratoare de oxigen, echipamente medicale necesare pentru tratarea pacienţilor infectaţi cu virusul SARS-CoV-2.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da