cristiana palmer

Ministrul Mediului anunţă o nouă taxă de timbru. Cea plătită va putea fi recuperată pe cale administrativă

Ministrul Mediului, Cristiana Palmer, a declarat luni că Guvernul lucrează la ''o nouă variantă de taxă de timbru'', după declararea ca ilegală a celei actuale, iar românii care au plătit până acum această taxă de mediu o vor putea recupera pe cale administrativă.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da