cryptoexchange

Binance suferă în SUA şi caută un vad mai bun în Marea Britanie

Binance, cel mai mare cryptoexchange, a declarat că recenta represiune a autorităţilor americane împotriva criptomonedelor a făcut „foarte dificil” să faci afaceri în SUA şi că acum speră la un cadru legal echitabil din partea Marii Britanii, titrează CNBC, citat de Ziarul Financiar.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da