deces turista

Ministerul Afacerilor Externe confirmă decesul turistei din România în Egipt

Ministerul Afacerilor Externe (MAE) precizează că Ambasada României la Cairo a fost notificată telefonic, duminică, de către agentul unei companii de turism cu privire la decesul turistei din România aflată în vacanţă în staţiunea Hurghada, Egipt.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da