demisie senat

Antonescu, despre demisia de la Senat: Nu a fost din orgoliu sau la nervi, ci pentru limpezire

Preşedintele PNL, Crin Antonescu, a declarat, miercuri, că demisia sa din funcţia de preşedinte al Senatului nu a fost "din orgoliu sau la nervi", ci pentru a face "o limpezire politică foarte preţioasă", în condiţiile în care Victor Ponta susţinea contrariul celor declarate în 2012.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da