detubat

Bărbatul acuzat de crimele din Oneşti a fost detubat. Medicii spun că pot fi reluate procedurile judiciare

Bărbatul acuzat că a ucis doi muncitori într-un apartament din Oneşti a fost detubat vineri de medicii de la Spitalul Judeţean din Bacău, care au anunţat procurorii că pot relua procedurile judiciare. „În cursul acestei după-amiezi, pacientul a fost detubat, iar medicii, după ce au analizat starea lui, au anunţat parchetul că se pot relua […]
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da