discur

Boc, la Congresul PNŢCD: Vă aşteptăm să reveniţi în Parlamentul României

Preşedintele PDL, premierul Emil Boc, a declarat, sâmbătă, la Congresul ţărăniştilor, că partidul pe care îl conduce este partener al PNŢCD în obiectivul acestei formaţiuni legat de reintrarea în Parlamentul României.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da