ecaterina andornescu

Premierul Emil Boc, mulţumit de cum se lucrează la legile educaţiei

Premierul Emil Boc s-a declarat, vineri, mulţumit de cum se lucrează la legile educaţiei, primul ministru oprindu-se pentru zece minute la Ministerul Educaţiei, unde are loc întâlnirea dintre ministrul Ecaterina Andronescu şi şeful comisiei prezidenţiale pe educaţie, Mircea Miclea.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da