elisee

Donald Trump s-a întâlnit cu Emmanuel Macron la Palatul Elysée: O onoare să fiu aici

După ce a ajuns dimineaţa la Paris, Donald Trump a mers la Elysee, unde a vorbit cu Emmanuel Macron înaintea ceremoniei de redeschidere a catedralei Notre-Dame, notează www.bfmtv.com.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da