emisie co2

Guvernul ia în calcul majorarea taxei auto pentru maşini vechi şi modificarea sumei la maşini noi

Guvernul ia în calcul o majorare a taxei de poluare auto pentru maşini foarte vechi, cu motor non-euro, Euro 1 şi Euro 2, şi o modificare a sumei pentru maşini noi, pe un sistem în care emisia de CO2 va reprezenta criteriul principal de calcul şi care va fi prezentat CE sub forma unei noi scrisori.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da