esec voluntari

Dinamo a rămas pe ultimul loc din Liga 1, după 0-1 cu FC Voluntari

Dinamo a rămas pe ultimul loc din Liga 1, după ce a pierdut şi meciul cu FC Voluntari, scor 0-1. Ion Gheorghe a dat unicul gol al partidei, în minutul 75. Dinamo a evoluat în 10 oameni din minutul 50, după ce Ioan Filip a luat două galbene. Pentru echipa din Ştefan cel Mare a […]
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da