FABRICĂ LEMN

Alba: Incendiu la o fabrică de prelucrare a lemnului în Sebeș. Planul roșu, activat

Un incendiu a izbucnit luni dimineață la o fabrică de prelucrare a lemnului din Sebeș, județul Alba, autoritățile activând Planul Roșu de Intervenție pentru gestionarea situației.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da