fdsi

Un senator PNL avertizează: Cine lucrează cu sau pentru Fondul Suveran de Dezvoltare şi Investiţii riscă să piardă tot!

Senatorul PNL, Florin Cîţu, a avertizat, sâmbătă, pe Facebook, pe cei care lucrează cu sau pentru Fondul Suveran de Dezvoltare şi Investiţii că riscă să piardă tot, fiindcă FDSI ar putea fi desfiinţat pentru că e neconstituţional.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da