formumul judec torilor

Tăriceanu, despre cererea depusă la CSM de către Forumul Judecătorilor: Nu are statut legal

Preşedintele Senatului, Călin Popescu-Tăriceanu a declarat, referitor la cererea depusă de "Forumul Judecătorilor din România" în care aceştia cer CSM apărarea independenţei justiţiei, că asociaţia nu are statut legal, fiind doar o platformă, un simplu blog.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da