fructe otr vitoare

O fetiţă de 4 ani a murit după ce a mâncat fructe otrăvitoare, iar sora ei este în stare gravă

O fetiţă de 4 ani a murit în spital după ce a mâncat fructe otrăvitoare găsite pe marginea străzii, în localitatea Dunăreni din judeţul Constanţa, sora ei mai mare fiind în stare gravă în spital, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da