generatia beta

Copiii născuţi în 2025 vor fi primii din noua generaţie Beta

Copiii născuţi între 2025 şi 2039 vor face parte din generaţia Beta, caracterizată prin integrarea avansată a tehnologiei în viaţa cotidiană, scrie USA Today.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da