gimnasitca

Ana Maria Bărbosu cucerește două medalii de argint la „Trofeo Citta’ di Jesolo”

Gimnasta română Ana Maria Bărbosu a obținut două medalii de argint la prestigioasa competiție internațională „Trofeo Citta' di Jesolo" din Italia, la bârnă și sol, anunță Federația Română de Gimnastică.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da