gimnastic artistic

Echipa de gimnastică feminină a României s-a calificat în finala Campionatelor Europene de la Berna

Echipa de gimnastică feminină a României s-a calificat, joi, în finala Campionatelor Europene de la Berna, după ce a ocupat locul al patrulea în clasamentul pe echipe, potrivit site-ului oficial al întrecerii continentale.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da