gursoy

Fostul vicepreşedinte Galatasaray: Hagi nu este un antrenor bun

Fostul vicepreşedinte al clubului Galatasaray, Ergun Gursoy, a declarat la Radyospor că tehnicianul Gheorghe Hagi făcea afirmaţii similare cu cele din ultimele zile şi în primul său mandat la echipa turcă şi a precizat că românul nu este un antrenor bun, informează cotidianul Akşam.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da