in afara

Cum se vor face deplasările în afara localităţilor după 15 mai. Anunţul premierului Ludovic Orban

„Nu vom elibera total mişcarea în afară localităţilor. Ne-am dori să existe posibilitatea că oamenii să îşi petreacă concediile în destinaţii de vacanţă. Dar nu se poate anunţa acum cu certitudine”, a declarat premierul, întrebat de reporterul MEDIAFAX. Cât despre posibilitatea vacanţelor în lunile iulie şi august, Ludovic Orban a declarat că încă nu a […]
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da