indianapolis

Grand Prix-ul de Formula 1 al SUA nu va mai avea loc la Indianapolis în 2008 – APF

Marele Premiu de Formula 1 al Statelor Unite, disputat din anul 2000 la Indianapolis, nu va mai avea loc pe acest circuit în 2008, a anunţat, joi, proprietarul Tony George, citat de AFP.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da