jucatorul grigor dimitrov

Jucătorul Grigor Dimitrov a fost testat pozitiv pentru coronavirus

Jucătorul Grigor Dimitrov, locul 19 ATP, a fost testat pozitiv pentru noul coronavirus, potrivit unui anunţ făcut de acesta pe Instagram. Bulgarul a făcut testul după ce s-a simţit rău în timpul meciului cu Borna Coric (la Adria Tour, competiţie disputată în Croaţia).   „Vreau să le transmit fanilor şi prietenilor mei că am fost […]
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da