justi ie grev

Băsescu: Greva din Justiţie este împotriva legii

Preşedintele Traian Băsescu a declarat, joi, la şedinţa CSM, că în Justiţie are loc o grevă în prezent, prin faptul că magistraţii nu îşi fac treaba, ceea ce este împotriva legii, iar Justiţia trebuie să intre imediat în legalitate.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da