kelmen

Kelemen Hunor şi-a depus candidatura la UDMR pentru un nou mandat de deputat în Harghita

Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, şi-a depus, luni, dosarul de candidatură la Organizaţia Teritorială Ciuc pentru un nou mandat de deputat în Harghita, susţinând că prezenţa reprezentanţilor Uniunii în Parlament, în perioada 2012-2016, "este vitală".
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da