knaap

Antrenorul echipei de Cupa Davis a Olandei: România de acum este mai puternică decât cea de anul trecut

Antrenorul echipei de Cupa Davis a Olandei, Raymond Knaap, a declarat, luni, înaintea primul antrenament de la Braşov, că meciul va fi unul interesant, mai ales că "România de acum nu mai este cea de anul trecut".
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da