l sat

Dosar penal la Vâlcea după ce o femeie care a murit a fost lăsată în stradă mai multe ore | VIDEO

Cadavrul unei femei care a făcut infarct şi a murit în oraşul Bălceşti, judeţul Vâlcea, a fost lăsat mai multe ore pe stradă, deoarece medicii legişti nu se deplasează la astfel de cazuri. Poliţiştii au deschis un dosar penal, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da