leipzig 2025

C.E. de la Leipzig 2025: Echipa feminină de gimnastică a României debutează luni

Echipa feminină a României intră luni, începând cu ora 19:00, în concursul de calificare din cadrul Campionatului European de Gimnastică Artistică de la Leipzig.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da