lucrare sociologica

Marian Vanghelie va împărţi 10.000 de telefoane mobile: Pentru a ţine legătura cu oamenii

Vicepreşedintele PSD Marian Vanghelie a declarat pentru Gândul că zece mii de telefoane mobile vor fi distribuite bucureştenilor, cu scopul de a "ţine legătura cu oamenii".
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da