magistra i pensionare

Bărbulescu, lui Băsescu, la CSM: Pensionarea magistraţilor ar bloca şi mai mult Justiţia

Vicepreşedintele CSM, Lidia Bărbulescu, i-a spus preşedintelui Traian Băsescu, în şedinţa CSM de joi, că ieşirea la pensie este un drept, nu o obligaţie şi că pensionarea magistraţilor pensionabili ar duce la un blocaj mai mare al Justiţiei decât cel actual.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da