marius balint

Fiul lui Sile Cămătaru, eliberat de instanţă

Marius Balint, fiul lui Sile Cămătaru, acuzat într-un caz de proxenetism, evaziune fiscală şi fapte cu violenţă a fost eliberat de Judecătoria sectorului 4 Bucureşti, care a respins propunerea Parchetului de arestare preventivă a acestuia.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da