miliaone

Coronavirus: 3 milioane de americani au rămas şomeri în numai o săptămână

Criza pandemiei de coronavirus se face resimţită în toată planeta, mai ales pe teritoriul Statelor Unite, unde peste 3 milioane de americani şi-au pierdut slujbele în numai o săptămână.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da