ministerul transporturlor

Fenechiu îşi propune reducerea cu 10% a numărului de angajaţi din Ministerul Transporturilor

Ministerul Transporturilor, Relu Fenechiu, a anunţat că 10% din angajaţii ministerului vor fi disponibilizaţi, într-un proces de restructurare pentru tăierea costurilor, care va implica, în urma analizelor, şi reduceri de personal la unele instituţii din subordine sau chiar desfiinţarea acestora.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da