ministrii alde

Klaus Iohannis a semnat eliberarea din funcţie a miniştrilor ALDE

Preşedintele Klaus Iohannis a semnat vineri eliberarea din funcţie a miniştrilor ALDE Graţiela Gavrilescu, Anton Anton şi Viorel Ilie, după ce aceştia şi-au anunţat demisia ca urmare a retragerii ALDE de la guvernare.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da